Rusinowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
1 086 m2

Działka budowlana o pow. 1086 mkw posadowiona w nadmorskiej miejscowości Rusinowo, gm. Postomino, przy ul. Różanej. Do centrum ok. 1000 m. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod tereny rekreacji indywidualnej i usług hotelowych. Media: energia elektryczna, wodociąg i kanalizacja w drodze obok działki. Klasa gruntu: RIVa. Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu o charakterze letniskowo - turystycznym w sasiedztwie zamieszkałego budynku. Do morza z czystymi i szerokimi plażami ok. 2000 m, do Jeziora Kopań ok. 1600 m. Rusinowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, mieszczą się m.in. sklepy ogólnospożywcze, kościół, liczne pensjonaty i domy wczasowe. Miejscowość doskonale jest skomunikowane z Jarosławcem (ok. 4 km, m.in. park wodny Panorama Morska, latarnia) i Darłowem (ok. 15 km, m.in. Park Wodny Jan, latarnia, port).Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego: 2940.
Tel. 604 799 080
Zapraszamy do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Morze, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej