Kozielec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
132 000 PLN
Powierzchnia
2,20 Ha

OKAZJA ! Zmiana ceny . Atrakcyjna krajobrazowo działka  o powierzchni  łącznej 2.2007 ha położona w miejscowości Kozielec, gmina Dobrcz, powiat bydgoski. Lokalizacja idealna dla hobbystów na cele wypoczynku , rekreacji , sportu, surwiwalu itp. .  Nieruchomość położona jest na obszarze strefy zbocza Doliny Wisły . Dojazd drogą wewnętrzną ,  gruntową od strony miejscowości Kozielec  poprzez nabycie udziału w działce o pow. 0.1564 ha łączącej działkę z  gruntową drogą gminną.  W dolnej jej części dojazd do działki drogą gruntową z drogi asfaltowej .
Działka składa się z kameralnej , uroczej polany  idealnej na usytuowanie budynku, grunt rolny RIVa – 0.2300 ha, ( aktualnie uprawiany ), a  pozostała powierzchnia położona jest na malowniczym zboczu porośniętym  przeróżnego rodzaju drzewostanem i  roślinnością  PsIV – 0.2000 ha, PsV- 0.6000 ha, Lzr-PsV- 1.1707 ha.

Oferta "na wyłączność",  dlatego nie ukrywamy lokalizacji  .. Nabycie działki możliwe na podstawie zgody po spełnieniu warunków określonych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy.  Zapraszamy do kontaktu, Marian Łukuć tel. 604 799 080 . marian@lukuc.eu   Numer licencji PFRN pośrednika  2940
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Brak

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej