Osielsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 795 000 PLN
Powierzchnia
3 987 m2


Oferta ze względu na dogodną lokalizację i media szczególnie korzystna dla DEWELOPERA. Polecam atrakcyjną nieruchomość o pow. 3 897 m2 stanowiącą samodzielną enklawę 4 działek położonych w centrum Osielska składającą się z  drogi wewnętrznej - o pow. 600 m2 graniczącej bezpośrednio z drogą publiczną (kostka brukowa i oświetlenie) oraz działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (Warunki Zabudowy) o pow. 1177 m2 , 1079 m2 oraz 1131 m2. Sąsiedztwo ogrodów domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Na działce rośnie roślinność niska oraz kilkanaście drzew liściastych (ważna zgoda UG na wycinkę), które z roślinnością poza obrębem działki tworzą specyficzny klimat i kameralną atmosferę.
Media: energia elektryczna i kanalizacja gminna – w granicy działki, wodociąg i sieć gazowa przebiega w drodze wewnętrznej. Nad granicą między działkami przebiega linia energetyczna średniego napięcia.
Warunki zabudowy: budynki mieszkalne jednorodzinne z garażem, wysokość: od 4 do 9 m, do dwóch kondygnacji, elewacja frontowa – szerokość: od 20 do 25 m, dach - płaski, wielospadowy, kąt nachylenia do 50 st. Możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy na konkretny typ budynku. Działka o pow. 1177 m2 w części stanowi były staw , który został zasypany na podstawie Pozwolenia Wodnoprawnego gruntem z wykopu. Możliwość wykonania ekspertyzy geologicznej na koszt właściciela. 
Działka położona w bliskiej odległości od: POLO marketu, apteki, centrum handlowego, poczty, szkoły,  przedszkola, itp. Możliwość  negocjacji ceny. Zapraszam do kontaktu. Marian Łukuć tel. 604 799 080 , marian@lukuc.eu  Odległość do Bydgoszczy 6 km.

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 24
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Basen, Plac zabaw, Kościół, Bazarek, Przychodnia lekarska, Bank, Fitnes, Hala sportowa, Centrum handlowe, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Las, Apteka, Jezioro, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Bus, PKS

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej