Żołędowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
135 000 PLN
Powierzchnia
752 m2

 
Oferujemy  działkę położoną w Żołędowie gm. Osielsko w pobliżu ul. Leszczynowej  (asfalt) o pow. 752 m2  w niedalekiej odległości od centrum Żołędowo  ok. 1,0 km (sklepy , szkoła, przystanek komunikacji podmiejskiej , kościół itp.  do Bydgoszczy  ok. 12 km. Dojazd do ul. Leszczynowej (asfalt) drogą wewnętrzną (gruntowa) -nabycie udziału w działce drogowej  Działka posiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego , parterowego z użytkowym poddaszem i garażem  o powierzchni do 150 m2. Szerokość elewacji frontowej do 15 m. Kąt nachylenia dachu  od 20 do 50 st. Sąsiedztwo budynki mieszkalne jednorodzinne, tereny rolne. W  Osielsku  ok. 6 km. markety POLO, LIDL, Biedronka, Urząd Gminy szkoła , hala sportowa, pływalnia , itp. Media: prąd ( po podpisaniu umowy z ENEA)  sieć wodociągowa , kanalizacyjna i gazowa (po podpisaniu umowy z gazownią) w ulicy Leszczynowej. Do czasu rozbudowy sieci wod – kan.  możliwość  wykonania na działce studni głębinowej oraz zbiornika bezodpływowego na ścieki zgodnie z Warunkami Zabudowy. Umowa o pośrednictwo z klauzulą "wyłącznośći" . Kontakt wyłącznie  z  Agencją. 
  Zapraszamy do kontaktu:  Marian Łukuć tel. 604 799 080, marian@lukuc.eu, licencja pośrednika PFRN nr 2940.
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 60
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Bus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej