Żołędowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
135 000 PLN
Powierzchnia
752 m2

 
Oferujemy  działkępołożoną w Żołędowie gm. Osielsko w pobliżu ul. Leszczynowej  (asfalt) o pow. 752 m2  w niedalekiejodległości od centrum Żołędowo  ok. 1,0km (sklepy , szkoła, przystanek komunikacji podmiejskiej , kościół itp.  do Bydgoszczy  ok. 12 km. Dojazd do ul.Leszczynowej (asfalt) drogą wewnętrzną (gruntowa) -nabycie udziału w działce drogowej  Działkaposiada wydane Warunki Zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem i garażem  opowierzchni do 150 m2. Szerokość elewacji frontowej do 15 m. Kąt nachyleniadachu  od 20 do 50 st. Sąsiedztwo budynkimieszkalne jednorodzinne, tereny rolne. W Osielsku  ok. 6 km. markety POLO,LIDL, Biedronka, Urząd Gminy szkoła , hala sportowa, pływalnia , itp. Media:prąd ( po podpisaniu umowy z ENEA)  siećwodociągowa , kanalizacyjna i gazowa (po podpisaniu umowy z gazownią) w ulicyLeszczynowej. Do czasu rozbudowy sieci wod – kan.  możliwość  wykonania na działce studnigłębinowej oraz zbiornika bezodpływowego na ścieki zgodnie z WarunkamiZabudowy. 
  Zapraszamy do kontaktu:  Marian Łukuć tel.604 799 080, marian@lukuc.eu,licencja pośrednika PFRN nr 2940.
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 60
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Bus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej