Niwy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
185 400 PLN
Powierzchnia
927 m2

Działki położone w miejscowości Niwy, gm. Osielsko z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne, planowane osiedle domków jednorodzinnych. Działki o powierzchni od 927 – 1721 metrów kwadratowych. Wszystkie działki posiadają już uprawomocnione decyzje ustalające warunki zabudowy (WZ)pod zabudowę jednorodzinną. Droga wewnętrzna jest  gminna ul. Katowicka. Do momentu rozbudowy sieci wodociągowej możliwe jest wykonanie odwiertu studni, na ścieki natomiast zainstalowanie zbiornika bezodpływowego. Jeśli chodzi o energię elektryczną należy wystąpić o warunki energetyczne i podpisać umowę przyłączeniową, podobnie o warunki gazowe, które można uzyskać po rozbudowie sieci. W głównej ulicy występują sieci : wodociągowa, energetyczna i gazowa. W sąsiedztwie domki jednorodzinne oraz tereny zielone. W gminie Osielsko znajdują się m.in.: przedszkola niepubliczne, publiczne, szkoła podstawowa, basen, hala sportowa, POLOmarket, LIDL, Galeria Osielsko, BIEDRONKA, sklepy ogólnospożywcze, kościół, przystanek linii międzygminnej nr 94 (Osiedle Leśne-Jarużyn). Do centrum Bydgoszczy ok. 8 km.
Zapraszamy do kontaktu i prezentacji, tel. 604 799 080 - Marian Łukuć. Numer licencji 2940 PFRN pośrednika odpowiedzialnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 70
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej