Osielsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
262 m2

Budynek magazynowy z częścią biurowo – socjalną  o pow. 262 m2 na działce o pow. 1068 m2 w atrakcyjnej lokalizacji ,  centrum Osielska . Dobry dojazd od Szosy Gdańskiej  - 1 km i Bydgoszczy – 6 km. Możliwość adaptacji budynku na dowolne cele : biurowe, handlowe, usługowe, produkcyjne lub magazynowe. Do dyspozycji utwardzony plac na skład lub parking. Możliwość sprzedaży lub wynajmu od zaraz. 
Media: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja, gaz, internet, ogrzewanie CO – kocioł gazowy VIESSMANN.
Rozkład pomieszczeń: hala – 173 m2, biuro 1 – 12 m2, biuro 2 – 11 m2, biuro 3 – 12 m2, socjal – 5 m2 , warsztat – 16 m2, magazyn – 24 m2, korytarz – 23 m2 .Obiekt aktualnie wynajmowany na magazyn i sklep internetowy. Możliwość przejęcia najemcy po nabyciu nieruchomości.  Oferta z klauzulą wyłączności. Współpraca z innymi agencjami mile widziana. Zapraszamy do kontaktu i lustracji. Opiekun oferty:  Marian Łukuć tel. 604 799 0870 marian@lukuc,eu    . Umowa o pośrednictwo z klauzulą "wyłącznośći" Kontakt wyłącznie  z  Agencją. 

  • Nazwa budynku: Budynek magazynowy z częścią biurowo- socjalną
  • Typ hali: Murowana

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej