Dąbrowa Chełmińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
2 139 m2

Polecamy atrakcyjny teren podzielony na działki o powierzchni ok. 2000 m2 (150 zŁ/m2) położony w centrum miejscowości Dąbrowa Chełmińska przy ul. Chełmńskiej (droga wojewódzka Bydgoszcz - Chełmno). Działki objęte są nowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na tereny wszelkiego rodzaju zabudowy usługowej t.j. markety, placówki usługowo - handlowe, budynki biurowe, produkcyjne itp. (PZP 6U) z dopuszczeniem lokalizacji stacji paliw wraz z infrastrukturą techniczną. Teren jest dobrze skomunikowany poprzez system dróg gminnych i dojazdowych (udział we własności) wynikających z planu zagospodarowania przestrzennego. Projektowana jest również droga wewnętrzna biegnąca przez środek terenu umożliwiająca jeszcze lepsze jego skomunikowanie oraz poprowadzenie niezbędnej infrastruktury technicznej. Media : energia elektryczna, sieć wodociągowa i kanalizacyjna w pobliskiej ul. Targowej. Ze względu na atrakcyjną lokalizację i powierzchnię z dużym potencjałem teren docelowo stanowić będzie centrum handlowo - usługowe dla mieszkańców gminy i przejezdnych klientów. Odległość do Fordonu 12 km , do centrum Bydgoszczy 24 km, do Chełmna ok. 20 km.
Umowa o pośrednictwo z klauzulą "wyłączności" . Kontakt wyłącznie  z  Agencją. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej