Tleń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
260 000 PLN
Powierzchnia
1 511 m2

Polecamy atrakcyjną  działkę budowlaną  o pow. 1511 m2 położoną w sercu malowniczych Borów Tucholskich w centrum miejscowości Tleń gmina Osie w rejonie ulic Bydgoskiej i Tucholskiej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego T39a/2.3MN z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Dachy o nachyleniu od 50 % do 100 % w kolorze wypalonej cegły lub ciemnej zieleni, kalenica do 10,5 m. Szczegóły w Planie Zagospodarowania  Uchwała z dnia 9 .10.2002 roku. Dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Sąsiedztwo budynki mieszkalne i tereny zielone. W pobliżu tereny wypoczynkowo - rekreacyjne , rzeka Wda , jeziora i ośrodki wypoczynkowe. W centrum Market DINO i inne placówki usługowo – handlowe. Zapraszamy do kontaktu i lustracji.
Pośrednik odpowiedzialny: Marian Łukuć licencja PFRN nr 2940 , tel. 604 799 080 , marian@lukuc.eu

GMINA OSIE FILM PROMOCYJNY (youtube.com)

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 10.5
  • Procent możliwej zabudowy: 0.2
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej