Bydgoszcz, Czarnówko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
490 000 PLN
Powierzchnia
2 317 m2

 Polecamy atrakcyjną rezydencjonalną działkę o pow. 2317 m2  w Bydgoszczy – Czarnówczyn przy ul. Zamczysko (od strony Osielska). Położona jest na lekko pochylonym malowniczym terenie w drugim rzędzie od ulicy z którego rozpościera się piękny widok na cały rejon. Dojazd drogą prywatną - służebność dojazdu i prowadzenia infrastruktury technicznej (media). W sąsiedztwie usytuowane są tereny zabudowane budynkami mieszkalnymi oraz terenami zielonymi. Odległość do Fordonu ok. 1000 m, do centrum Bydgoszczy – ok. 5 km, do Leśnego Parku w Myślęcinku ok. 2 km, do Osielska – markety Biedronka, LIDL, POLO , Centrum Handlowe ok. 3 km. Pośrednik odpowiedzialny Marian Łukuć Licencja PFRN nr 2940,              tel. 604 799 080  mail: marian@lukuc.eu .    Zapraszamy  do kontaktu i lustracji.
Oferta profesjonalna (na wyłączność) wszystkie procedury transakcji łącznie z dokumentami i notariuszem  załatwia Agencja (możliwość pomocy w uzyskaniu kredytu). Dojazd czasowo użytkowany przez inwestora sąsiedniej budowy . 

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej