Niwy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
267 000 PLN
Powierzchnia
1 067 m2

Działka położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Działka o powierzchni 1067 metrów kwadratowych. Dla działki wydana została już uprawomocniona decyzja ustalająca warunki zabudowy (WZ)pod zabudowę jednorodzinną. Dopuszcza się budowę budynków o wysokości maksymalnie do 9m wysokości z dachem skośnym do 45 stopni i do 7m z dachem płaskim. Front budynku od 11-17 m. Kierunek głównej kalenicy równoległy lub prostopadły do obowiązującej linii zabudowy dla budynków z dachem płaskimi dowolny dla budynków z dachem płaskim. 40 % powierzchni działki musi pozostać biologicznie czynne. Droga wewnętrzna jest już drogą gminną, jest to ul. Katowicka. Do momentu rozbudowy sieci wodociągowej możliwe jest wykonanie odwiertu studni, na ścieki natomiast zainstalowanie zbiornika bezodpływowego. Jeśli chodzi o energię elektryczną należy wystąpić o warunki energetyczne do istniejącej już sieci energetycznej i podpisać umowę przyłączeniową, podobnie o warunki gazowe, które można uzyskać po rozbudowie sieci gazowej do ul. Krakowskiej. W głównej ulicy Krakowskiej występują sieci : wodociągowa, energetyczna i gazowa. W sąsiedztwie domki jednorodzinne oraz tereny zielone. W gminie Osielsko znajdują się m.in.: przedszkola niepubliczne, publiczne, szkoła podstawowa, basen, hala sportowa, POLOMARKET, LIDL, Galeria Osielsko, BIEDRONKA, sklepy ogólnospożywcze, kościół, przystanek linii międzygminnej nr 94 (Osiedle Leśne-Jarużyn). Do centrum Bydgoszczy ok. 8 km.
Zapraszamy do kontaktu i prezentacji, tel. 604 799 080 - Marian Łukuć. Numer licencji 2940 PFRN pośrednika odpowiedzialnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 18
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej