Osielsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 600 PLN
Powierzchnia
96,60 m2
Piętro
1

Budynek biurowo - usługowo-handlowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji  na  wynajem. Budynek 3 – kondygnacyjny  o powierzchni 96 m2 + 45 m2 użytkowego dachu ( 3-cia kondygnacja do adaptacji) . Możliwość wynajmu poszczególnych kondygnacji o pow. 45 m2 każda, parter lub piętro oraz całego budynku 96 m2. Położony na Osiedlu Handlowym w centrum Osielska przy ul. Centralnej / Szosa Gdańska.  Możliwość wynajmu budynku wraz  z kompletnym wyposażeniem meblowym i  techniczno- biurowym. Budynek może być wykorzystany  na dowolną działalność biurową , usługową, handlową lub gastronomiczną..  Najemca nie płaci prowizji.  

Budynek:
 składa się z dwóch niezależnych lokali użytkowych, z parteru o pow. całkowitej ok. 45 m2, w tym: pomieszczenia  biurowo - usługowo-handlowego o pow. ok. 28,75 m2, wiatrołapu o pow. ok. 1,65 m2, komunikacja o pow. ok. 7,25 m2, 2 toalet o pow. ok. 3,76 m2, zagospodarowanego (zlewozmywak, szafki , lodówka ) pomieszczenia socjalnego o pow. ok. 3,27 m2 oraz dwóch schowków o pow. ok. 3,25 m2 ( serwerownia) i 1,33 m2 (archiwum) oraz piętra o pow. całkowitej ok. 46,70 m2 , w tym: pomieszczenia usługowo-handlowego o pow. ok. 30,86 m2, komunikacji o pow. ok. 7,30 m2, toalety z prysznicem i WC o pow. ok. 3,76 m2, urządzonego ( zlewozmywak, szafki, lodówka, stolik z krzesłami ) pomieszczenia socjalnego o pow. ok. 3,45 m2 oraz schowka o pow. ok. 1,33 m2 (archiwum). Dodatkowa powierzchnia na dachu o pow. ok. 45 m2 (trzecia kondygnacja), stanowi pomieszczenie magazynowe i częściowo zadaszony taras do dowolnego zagospodarowania lub całkowitego zadaszenia . Elewacja do remontu zgodnie z wizją potencjalnego najemcy.. Możliwość usytuowania na budynku wielkopowierzchniowego banera reklamowego 9m x 2 m reklamującego firmę, widocznego od Szosy Gdańskiej i gminnego parkingu. 

Media: przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe w budynku. Ogrzewanie podłogowe oraz ciepła woda zasilane z dwufunkcyjnego kotła gazowego. w obecnej chwili piec ogrzewa obie kondygnacje, ale jest wykonana instalacja umożliwiająca montaż dodatkowego pieca oraz licznika energetycznego na poszczególne kondygnację. Podobnie z wodą i kanalizacją. Istnieje instalacja przygotowana do każdej kondygnacji na zainstalowanie kuchenki gazowej, co umożliwia również zagospodarowanie obu kondygnacji na cele gastronomiczne. W budynku zainstalowane zostały instalacje: alarmowa - z przywołaniem patrolu interwencyjnego, telefoniczna - 2 linie ISDN (aktualnie VoIP), komputerowa LAN i WLAN,  dostęp do sieci Internet (70/100 MBit/s) oraz przeciwpożarowa. Dodatkowym atutem są zainstalowane energooszczędne 3 - szybowe wielkopowierzchniowe okna , w dolnej kondygnacji antywłamaniowe, co znacznie obniża koszty ogrzewania lokalu. Na obu kondygnacjach zainstalowana jest klimatyzacja, zarówno służąca do ogrzewania pomieszczeń jak i do schładzania. 

Lokalizacja : 
budynek usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie wielostanowiskowego parkingu gminnego, co stanowi duże udogodnienie dla potencjalnych klientów oraz terenu zielonego z zagospodarowanym stawem. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu Szosy Gdańskiej (droga krajowa nr 5) i ul. Centralnej w odległości ok. 5 km od Bydgoszczy, na Osiedlu Handlowym, na którym mieszczą się m.in. Delikatesy Mięsne GZELLA, POLOmarket, Bank SANTANDER, Bank Spółdzielczy, Galeria Osielsko z LIDL-em, ROSSMANNEM, urząd gminy, poczta, apteka, pizzeria oraz liczne inne punkty gastronomiczne i handlowe. Placówki te gwarantują bardzo duży codzienny przepływ potencjalnych klientów, a dogodna lokalizacja pozwala potencjalnemu klientowi łatwo znaleźć działającą w budynku firmę.  

Warunki wynajmu:

Opłata najmu:
cały budynek 8000 zł/m-c + 23% VAT,
parter lub piętro po 5000 zł/m-c + 23% VAT.

Kaucja zwrotna : 6 m-czna,
Minimalny okres najmu : 12 m-cy, 
Opłaty : energia, woda, kanalizacja, gaz, internet, telefon stacjonarny. 

Kontakt: Marian Łukuć tel. 604 799 080 , marian@lukuc.eu 
Zapraszam do kontaktu i lustracji obiektu.

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej