Osielsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
96,60 m2

Pawilon biurowo - usługowo-handlowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,  aktualnie jedyny taki  na sprzedaż  lub wynajem , na rynku w Osielsku, 3 – kondygnacyjny  o powierzchni 96,58 mkw + 45 m2 użytkowego dachu ( 3-cia kondygnacja) . Położony na Osiedlu Handlowym w centrum Osielska przy ul. Centralnej / Szosa Gdańska.  Możliwość sprzedaży budynku wraz  z kompletnym wyposażeniem techniczno - biurowym. Budynek może być wykorzystany w taki sposób jak obecnie lub na działalność inną, usługową lub gastronomiczną. Możliwość wynajmu poszczególnych lokali lub całego budynku.  Kupujący nie płaci prowizji. Sprzedaż z powodu przejścia na emeryturę. Możliwa pomoc w uzyskaniu kredytu. 
Budynek: składa się z dwóch niezależnych lokali użytkowych, z parteru o pow. całkowitej ok. 49,88 mkw, w tym: pomieszczenia  biurowo - usługowo-handlowego o pow. ok. 28,75 mkw, wiatrołapu o pow. ok. 1,65 mkw, komunikacja o pow. ok. 7,25 mkw, 2 toalet o pow. ok. 3,76 mkw, zagospodarowanego (zlewozmywak, szafki , lodówka ) pomieszczenia socjalnego o pow. ok. 3,27 mkw oraz dwóch schowków o pow. ok. 3,25 mkw ( serwerownia) i 1,33 mkw (archiwum) oraz piętra o pow. całkowitej ok. 46,70 mkw , w tym: pomieszczenia usługowo-handlowego o pow. ok. 30,86 mkw, komunikacji o pow. ok. 7,30 mkw, toalety z prysznicem i WC o pow. ok. 3,76 mkw, urządzonego ( zlewozmywak, szafki, lodówka, stolik z krzesłami ) pomieszczenia socjalnego o pow. ok. 3,45 mkw oraz schowka o pow. ok. 1,33 mkw (archiwum). Dodatkowa powierzchnia na dachu o pow. ok. 45 mkw (trzecia kondygnacja), stanowi pomieszczenie magazynowe i częściowo zadaszony taras do dowolnego zagospodarowania lub całkowitego zadaszenia . Elewacja do remontu zgodnie z wizją potencjalnego nabywcy.. Możliwość usytuowania na budynku wielkopowierzchniowego banera reklamowego 9m x 2 m reklamującego firmę, widocznego od Szosy Gdańskiej i gminnego parkingu. 
 Media: przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne oraz gazowe w budynku. Ogrzewanie podłogowe oraz ciepła woda zasilane z dwufunkcyjnego kotła gazowego. w obecnej chwili piec ogrzewa obie kondygnacje, ale jest wykonana instalacja umożliwiająca montaż dodatkowego pieca oraz licznika energetycznego na drugą kondygnację. Podobnie z wodą i kanalizacją. Istnieje instalacja przygotowana do każdej kondygnacji na zainstalowanie kuchenki gazowej, co umożliwia również zagospodarowanie obu kondygnacji na cele gastronomiczne. W budynku zainstalowane zostały instalacje: alarmowa - z przywołaniem patrolu interwencyjnego, telefoniczna - 2 linie ISDN (aktualnie VoIP), komputerowa LAN i WLAN,  dostęp do sieci Internet (70/100 MBit/s) oraz przeciwpożarowa. Dodatkowym atutem są zainstalowane energooszczędne 3 - szybowe wielkopowierzchniowe okna , w dolnej kondygnacji antywłamaniowe, co znacznie obniża koszty ogrzewania lokalu. Na obu kondygnacjach zainstalowana jest klimatyzacja, zarówno służąca do dogrzania pomieszczeń jak i do schładzania. 
Lokalizacja : budynek usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie wielostanowiskowego parkingu gminnego, co stanowi duże udogodnienie dla potencjalnych klientów oraz terenu zielonego z zagospodarowanym stawem. Nieruchomość położona jest przy skrzyżowaniu Szosy Gdańskiej (droga krajowa nr 5) i ul. Centralnej w odległości ok. 5 km od Bydgoszczy, na Osiedlu Handlowym, na którym mieszczą się m.in. Delikatesy Mięsne GZELLA, POLOmarket, Bank SANTANDER, Bank Spółdzielczy, Galeria Osielsko z LIDL-em, ROSSMANNEM, urząd gminy, poczta, apteka, pizzeria oraz liczne inne punkty gastronomiczne i handlowe. Placówki te gwarantują bardzo duży codzienny przepływ potencjalnych klientów, a dogodna lokalizacja pozwala potencjalnemu klientowi łatwo znaleźć działającą w budynku firmę.  
Kontakt: Marian Łukuć tel. 604 799 080 , marian@lukuc.eu 
Zapraszam do kontaktu i lustracji obiektu.  

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej