Kruszyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN
Powierzchnia
1 736 m2

Kameralna działka budowlana o pow. 1736 mkw usytuowana na lekkim wzniesieniu z prywatną droga dojazdową. Położona w miejscowości Kruszyn przy ul. Ogrodowej. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną . Dachy wysokie 45 +- 10 st.  2 kondygnacje do 8 m, 13 m do kalenicy. Dopuszcza się poddasze użytkowe oraz budowę budynku gospodarczego lub garażu parterowego. Klasa gruntu RIVb i RV. Częściowo ogrodzona siatką . Dostęp do mediów w ulicy Ogrodowej : energia elektryczna , sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna i gazowa. W sąsiedztwie domki jednorodzinne i malownicze grunty rolne. W Kruszynie m.in. kościół, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, sklepy ogólnospożywcze, stacja paliw, przystanek autobusowy oraz komunikacji podmiejskiej BUS i inne. Do centrum Bydgoszczy ok. 13 km. Umowa o pośrednictwo z klauzulą "wyłącznośći" . Kontakt wyłącznie  z  Agencją. 
Zapraszam do lustracji.
Licencja PFRN nr 2940 Marian Łukuć - Kontakt tel. Kom. 604 799 080.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Gimnazjum, Sklep, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej