Stronno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
2,15 Ha

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna o powierzchni łącznej 2,1453 ha składająca się z 3 działek o pow. 6029 m2 , 7779 m2 , 7645 m2  stanowiąca grunt rolny klasy RIIIB I IVa położonej w miejscowości Stronno, gm. Dobrcz. Działka dedykowana do osób posiadających uprawnienia do na bycia roli  lub możliwa do nabycia po uzyskaniu zgody KOWR ( możliwa pomoc Agencji w załatwieniu formalności). Dostępność do drogi publicznej poprzez ustanowioną służebności przez dz. nr 86/4.  Grunt aktualnie użytkowany rolniczo. Położony w sąsiedztwie linii kolejowej. Możliwość zamiany na grunt rolny klasy IV - VI. Wjazd na działkę od ul. Dworcowej drogą gminną pomiędzy  bramami posesji  Dworcowa 9 i 11 - sady. (foto)  
Pośrednik odpowiedzialny Marian Łukuć tel. 604 799 080 marian@lukuc.eu
Zapraszam do kontaktu i spotkania. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej