Stronno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Powierzchnia
3 005 m2

Polecam działkę rolną z Warunkami Zabudowy pod zabudowę mieszkaniową Działka budowlana o pow. 3005 m2 położona w Stronnie gm. Dobrcz przy ul. Szkolnej / Jęczmiennej.  Na przedmiotową nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy  polegające na budowie budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z częścią handlowo – usługową o wysokości do 10 m o dwóch kondygnacjach naziemnych z dopuszczeniem podpiwniczenia. Kąt nachylenia połaci dachowych od 10 do 50 stopni.
Nieruchomość usytuowana jest na terenie powstającego   osiedla domów jednorodzinnych.
Media: Sieć wodociągowa przebiega po przedmiotowej działce wzdłuż  ul. Szkolnej. Klasa gruntu: RIVa. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w odległości ok. 22 km od centrum Bydgoszczy , ok. 1000 m od centrum Stronna i 4 km od Dobrcza . Bliska odległość do Zalewu Koronowskiego.   W Stronnie m.in: sklep, szkoła, stacja kolejowa.

 Opiekun oferty: Marian Łukuć tel. 604 799080 marian@lukuc,eu Numer licencji pośrednika 2940. 
Zapraszam na prezentację oferty. 

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej