Jagodowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
22 000 PLN
Powierzchnia
300 m2

Kameralna działka rekreacyjna w atrakcyjnej cenie , położona w Jagodowie przy ul. Zimowej gm. Osielsko - 1 km od centrum Osielska. Powierzchni 300m2.  Rodzinny Ogród Działkowy "Modrzew"  .     Na działce zlokalizowany barak z doprowadzoną wodą i energią elektryczną, przeznaczony do celów rekreacyjnych - do remontu.  Działka nie użytkowana, do zagospodarowania , porośnięta wieloletnimi drzewami, sosna, świerk, brzoza. W pobliżu szkoła jazdy konnej i rehabilitacji dla dzieci i dorosłych oraz  tereny leśne idealne do spacerów. Możliwy dojazd komunikacją podmiejską. 
Zapraszamy do kontaktu:  Marian Łukuć tel. kom. 604 799 080  mail: marian@lukuc.eu  Numer licencji PFRN pośrednika odpowiedzialnego. 2940 . W kosztach nabycia działki proszę uwzględnić również wynagrodzenie dla Agencji za czynności pośrednictwa .

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej