Osielsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
3 987 m2


Polecam: atrakcyjną nieruchomość o pow. 3 897 m2 stanowiącą samodzielną enklawę 4 działek położonych w centrum Osielska składającą się z  prywatnej drogi wewnętrznej - o pow. 600 m2 graniczącej bezpośrednio z drogą publiczną (kostka brukowa i oświetlenie) ul. Blacharska oraz działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową (Warunki Zabudowy) o pow. 1177 m2 , 1079 m2 oraz 1131 m2. Możliwość nabycia działki pojedynczej z udziałem w drodze wewnętrznej. Sąsiedztwo m.in. domów jednorodzinnych, ogrodów i terenów zielonych. Na działce rośnie roślinność niska oraz kilkanaście drzew liściastych (ważna zgoda UG na wycinkę), które z roślinnością poza obrębem działki tworzą specyficzny klimat i kameralną atmosferę. Oferta ze względu na dogodną lokalizację i media szczególnie korzystna dla Firmy Deweloperskiej pod np. zabudowę bliźniaczą.
Media: energia elektryczna i kanalizacja gminna – w granicy działki, wodociąg i sieć gazowa przebiega w drodze wewnętrznej. Nad granicą między działkami przebiega  linia energetyczna średniego napięcia niekolidująca z ewentualną zabudową.
Warunki zabudowy: budynki mieszkalne jednorodzinne z garażem, wysokość: od 4 do 9 m, do dwóch kondygnacji, elewacja frontowa – szerokość: od 20 do 25 m, dach - płaski, wielospadowy, kąt nachylenia do 50 st. Możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy na konkretny typ budynku . Działka o pow. 1177 m2 w części stanowi były staw ok. 500 m2  , który został zasypany na podstawie Pozwolenia Wodnoprawnego gruntem z wykopu pod fundamenty.  
Lokalizacja: nieruchomość położona w bliskiej odległości od Urzędu Gminy, POLO marketu, LIDL-a, apteki, centrum handlowego, poczty, szkoły, hali sportowej z basenem ,  przedszkola, Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku z trasą narciarską w Myślęcinku itp. Odległość do Bydgoszczy ok. 6 km.
Zapraszam do kontaktu. Marian Łukuć tel. 604 799 080 , marian@lukuc.eu  

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 24
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Basen, Plac zabaw, Kościół, Bazarek, Przychodnia lekarska, Bank, Fitnes, Hala sportowa, Centrum handlowe, Sklep, Szkoła, Przedszkole, Las, Apteka, Jezioro, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Bus, PKS

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej