Borówno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
592 000 PLN
Powierzchnia
4 935 m2

Polecamy atrakcyjną działkę  o pow. 4 935 m2 położoną przy ul. Strzeleckiej przy węźle S-5 Aleksandrowo - Borówno  pod Bydgoszczą ( 12 km) gm. Dobrcz . Działka ma możliwość uzyskania Warunków Zabudowy pod zabudowę handlowo – magazynowo – usługową. Wjazd na działkę z drogi technicznej wyznaczony przez GDDKiA. Działka bardzo dobrze skomunikowana i widoczna z drogi S-5  Bydgoszcz - Świecie, idealna na siedzibę firmy lub hurtownię. Możliwość podziału. 
Zapraszamy do kontaktu i lustracji działki . Pośrednik odpowiedzialny Marian Łukuć licencja PFRN nr 2940, tel. 604 799 080 marian@lukuc.eu    Oferta profesjonalna (na wyłączność) wszystkie procedury transakcji łącznie z dokumentami i notariuszem  załatwia Agencja (możliwość pomocy w uzyskaniu kredytu).

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej