Stronno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
116 000 PLN
Powierzchnia
7 779 m2

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 7779 m2 ( działka ok. 6500m2 plus sięgacz ok. 1200m2) z ziemią klasy RIIIB, IVA, N położonej w miejscowości Stronno, gm. Dobrcz. Działka dedykowana do osób posiadających uprawnienia do na bycia roli (np. rolnik w celu powiększenia gospodarstwa rolnego) lub możliwa do nabycia po uzyskaniu zgody KOWR. Nieruchomość leży w sąsiedztwie 2 innych działek z możliwością zakupu wszystkich trzech o powierzchni łącznej 2,1443 ha. Grunt aktualnie użytkowany. Grunt położony w sąsiedztwie linii kolejowej. Wjazd na działkę od ul. Dworcowej drogą gminną pomiędzy  bramami posesji  Dworcowa 9 i 11 - sady. (foto)  
Pośrednik odpowiedzialny Marian Łukuć tel. 604 799 080 marian@lukuc.eu
Zapraszam do kontaktu i spotkania. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej