Czarże

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
135 000 PLN
Powierzchnia
883 m2

Nieruchomość położona w Gminie Dabrowa Chełmińska we wsi Czarże w bardzo urokliwym miejscu. W sąsiedztwie wybudowane domy jednorodzinne otoczone lasem i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana z ulicą asfaltową. Jest to działka budowlana z warunkami zabudowy i z rozpoczętą budową. Jest tzw. stan zerowy, czyli fundamenty wraz z instalacjami wodociągową, kanalizacyjną, energetyczną. Decyzja na budowę wydana wg projektu typowego" Dom w jagodach 2(PD) lustrzane odbicie, budynek parterowy z użytkowym poddaszem (z niewielkimi zmianami). Zgoda na wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków.
Powierzchnia zabudowy 104,65 m2, powierzchnia tarasów 15,8m2, powierzchnia użytkowa 90,3m2, powierzchnia całkowita 143,1m2.  Na parterze w projekcie: wiatrołap, hol, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, kotłownia i garaż. Na poddaszu: korytarz, łazienka, 2 sypialnie i 2 garderoby. Umowa o pośrednictwo z klauzulą "wyłącznośći" . Kontakt wyłącznie  z  Agencją. 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Rzeka, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej