Niwy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
235 000 PLN
Powierzchnia
938 m2

Działka położona w miejscowości Niwy, gm. Osielsko z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Działka o powierzchni 938 metrów kwadratowych. Dla działki wydana została już uprawomocniona decyzja ustalająca warunki zabudowy (WZ)pod zabudowę jednorodzinną. Warunki zabudowy dopuszczają budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem lub bez o wysokości od 4m do 11m do 2 kondygnacji, z możliwością podpiwniczenia, o szerokości elewacji frontowej budynku od 8 do 19m. Dopuszcza się każdy rodzaj dachu a układu połaci dachowych nie określa się. Pod zabudowę budynku określa się powierzchnię do 300 m2. 50% powierzchni terenu należy zachować w formie biologicznie czynnej.  Droga wewnętrzna jest już drogą gminną, ul. Katowicka. Do momentu rozbudowy sieci wodociągowej możliwe jest wykonanie odwiertu studni, na ścieki natomiast zainstalowanie zbiornika bezodpływowego. Jeśli chodzi o energię elektryczną należy wystąpić o warunki energetyczne do istniejącej już sieci energetycznej i podpisać umowę przyłączeniową, podobnie o warunki gazowe, które można uzyskać po rozbudowie sieci gazowej do ul. Krakowskiej. W głównej ulicy Krakowskiej występują sieci : wodociągowa, energetyczna i gazowa. W sąsiedztwie domki jednorodzinne oraz tereny zielone. W gminie Osielsko znajdują się m.in.: przedszkola niepubliczne, publiczne, szkoła podstawowa, basen, hala sportowa, POLOmarket, LIDL, Galeria Osielsko, BIEDRONKA, sklepy ogólnospożywcze, kościół, przystanek linii międzygminnej nr 94 (Osiedle Leśne-Jarużyn). Do centrum Bydgoszczy ok. 8 km.
Zapraszamy do kontaktu i prezentacji, tel. 604 799 080 - Marian Łukuć. Numer licencji 2940 PFRN pośrednika odpowiedzialnego.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 50
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej