Maksymilianowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
218 000 PLN
Powierzchnia
987 m2

Atrakcyjna  działka o pow. 987 m2 położona w miejscowości Jagodowo , obręb Maksymilianowo przy ul. Bydgoskiej, pomiędzy Niemczem, a Żołędowem gm. Osielsko.  Warunki Zabudowy umożliwiają budowę parterowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem z użytkowym poddaszem z możliwością podpiwniczenia.  Powierzchnia zabudowy budynku do 260m2. Front budynku od 6-14m, w bryle budynku garaż, wysokość budynku od 4-11m, dopuszcza się podpiwniczenie budynku, dach płaski, jedno, dwu, lub wielospadowego o kącie nachylenia do 50stopni, układu połaci dachowych nie określa się. Linia zabudowy od ul. Bydgoskiej w odległości 30m, dotyczy zasadniczej bryły budynku, wszystkie balkony, wykusze, schody zewnętrzne, okapy, itp. mogą być usytuowane poza linią zabudowy. 30% powierzchni działki należy zachować w formie biologicznie czynnej. Dostęp do ul. Bydgoskiej uzgodnić w Wydziale Dróg Powiatowych w Starostwie Bydgoskim. Należy wyznaczyć minimum 1 miejsce parkingowe. Możliwość podłączenia do sieci wodociągowej i energetycznej, kanalizacja – zbiornik szczelny (szambo) lub przydomowa oczyszczalnia ścieków do czasu wykonania przez gminę siei kanalizacyjnej. Działka częściowo ogrodzona ze świerkami   w bliskiej odległości od lasu.  Idealna pod budowę domu mieszkalnego. W sąsiedztwie działki z WZ pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
 Odległość do Żołędowa ( szkoła w Niemczu, Żołędowie, przystanek autobusowy w odległości 200m, sklepy, kościół w Niemczu, Żołędowie) –500 m, do Niemcza – 2 km, do Osielska ,( urząd gminy, markety LIDL, POLO, poczta, szkoła )-  4 km, do Bydgoszczy – 8 km.
Zapraszamy do kontaktu - Marian Łukuć  licencja PFRN nr 2940, tel. 604 799 080 , mail : marian@lukuc.eu

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Szkoła, Gimnazjum, Zabudowa niska, Apteka, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej