Żołędowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter

Kameralny, przepięknie usytuowany , lokal mieszkalny na parterze domu jednorodzinnego "Leśniczówka" o powierzchni 63 mkw znajdujący się w Żołędowie na malowniczej otoczonej lasem , ogrodzonej działce o pow. ok. 7 000 m2  . "Cały rok na wczasach" . W skład lokalu wchodzą: trzy częściowo umeblowane ( zakres do uzgodnienia) pokoje o pow. 17,9; 14,8; 7,6 mkw;  kuchnia o pow. 10,35 mkw; łazienka - 4,2 mkw; korytarz - 4,56 mkw; sień 3,2 mkw. W pokojach na podłodze położona są panele, na ścianach są malowane gładzie. We wszystkich pomieszczeniach zamontowane zostały okna PCV. Na terenie nieruchomości do dyspozycji jest duży teren zielony oraz miejsce postojowe na samochód lub na  blaszany garaż. Możliwość korzystania z pomieszczenia gospodarczego.
Media: energia elektryczna, sieć wodociągowa - rozliczenie na podstawie licznika, zbiornik na ścieki (szambo) oraz śmieci - na podstawie podpisanej przez Najemcę Umowy z Gminnym Zakładem Komunalnym w Żołędowie . Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z kotła centralnego ogrzewania zasilanego olejem opałowym - płatne miesięczne zaliczki (ok. 1000 zł) rozliczenie roczne na podstawie faktury . Budynek podzielony jest na trzy niezależne lokale mieszkalne zamieszkałe sporadycznie w sezonie letnim,. Najemca zamieszkuje budynek z reguły samodzielnie.
Lokal położony jest w  odległości ok. 1000 m centrum Żołędowa, 4 km od Osielska (markety , centrum handlowe itp.)  oraz ok. 10 km od Bydgoszczy. W Żołędowie m.in: przedszkole niepubliczne, szkoła podstawowa, sklepy, kościół, przystanek komunikacji międzygminnej (linia nr 94) itp.. Do wynajmu od zaraz. 
Cena wynajmu: 1600 zł + opłaty eksploatacyjne + kaucja zwrotna (dwumiesięczna) + wynagrodzenie Agencji . 
Opiekun oferty Marian Łukuć tel. 604 799 080  marian@lukuc.eu . Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego: 2940.
Zapraszam do kontaktu . 

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Kościół, Sklep, Plac zabaw, Las, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus

Agencja Nieruchomości Marian Łukuć

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Nieruchomości Marian Łukuć dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Agencja Nieruchomości Marian Łukuć z siedzibą w Osielsku przy ulicy Centralnej 2J, (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres iod@lukuc.eu.… czytaj więcej